Právě je 17 kvě 2024, 18:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 13:36 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 srp 2012, 12:56
Příspěvky: 4
in-game nicky: GGville
1. Jméno hlavní postavy : GGville
2. Povolání a Level : Shaman 80
3. Talenty : Elemental
4. Alti : nemám
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Nábor je momentálne pre všetky classy,takže áno.
6. Profese : Jewelcrafting (435), Enchanting (200)
7. Předchozí guildy :Bleeding Sabaths,Lorem Vanatorum
8. Zaměření : PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : 4 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Naxarmas celý,TOC-TOGC celý,ICC (okrem LK celé)
11. Popis mého PvE eq :Elemental-GS 5806,4/5 Sactified,EQ s ICC/TOGC + trinkety za bojky.
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (Pokial není škola tak aj celý deň :D,ale denne tak 4-7 hodín)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Predošle guildy (Lorem Vanatorum)nepáčil sa mi prýstup aký tam mali,neposkladali sme ani ICC 25 bez LFG,EPGP systém proste fail za ranky si tam dávali 6 k ep,časté afkovanie v raidoch.Chcel by som ist do Ordo satanas nie len kvoli progresom aké máte ale chcem si už poriadne zahrat wowko.)
15. Něco o sobě : (Bývam pri Púchove,chodím na Strojársku školu a po pri škole sa venujem jazdenie na motorke,a hrávam rekreačne futbal.Rád sledujem videa na youtube ohladom wowka,a stále sa zdokonalujem byť najlepší ele shaman na anthorke :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (Moj prínos pre guildu by som asi správním prýstupom k raidom,som aktívny hráč viem aj poradiť ostatným hráčom. )
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) všetko mám.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:Prímam.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Beriem.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:Jasné
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?:Viem ako funguje EPGP systém a nemám sním žiadný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 15:36 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Proti-dokud nedoskillíš profese aspon na boosty

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 15:43 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 srp 2012, 12:56
Příspěvky: 4
in-game nicky: GGville
Lauryn píše:
Proti-dokud nedoskillíš profese aspon na boosty


kedže tu ma skoro polovica serveru JWC/ENCH takže moc to ani nepotrebujem a ench som začal skilovat od včera ten dám na 400 skill a stačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 16:20 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012, 20:25
Příspěvky: 65
in-game nicky: Darixes,Kylia
Lauryn zas tak hrozné to není na to, že předtim měl mining= jak nedoskilená profka:D

Byt je moje Kylia atrapa shamanů, tak mě ademár poprosil abych ho vzal na dummy a lehce ho čeknul.

Takže: Equip je v rámci možností jeho byvalé guildy,či lfg raidu(Hit cap tam je)
Gemy: ok
Enchy: ok
Glyphy: ok

Co se týče rotace spellu je uplně jiná, než mám já ale na to že mám o špetku lepší gear tak k 1mega na dumme vytočil skoro to samé co ja:).

Povahově mi přišel jako slušný rozumný člověk, který se ma chuť se zdokonalovat, takže já v něm vidim velkej potencial(doufám,že mě nezklameš). Každopádně se mi sám příznal, že se o něm mluvi jako o NINJOVI!. Takže nechť někdo vybádá a poptá se na tebe u lidi co tě poznaji dobře. Bohužel u lorem neznam nikoho abych se na tebe poptal.

Suma sumárum ti davám za test raid GL

_________________
[23:31:43] [S] [80:Triplkill]: Darixes ja mam co cem zadara .. od gm .. ale necem
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 17:41 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 31 bře 2011, 13:39
Příspěvky: 108
in-game nicky: Wixxi
Ako dlho hraš toho shamana? plus mal si rename alebo prečo mi tvoj nick nič nehovori :(

_________________
wixxi ------> Rename na "Tgdzsfvchkld" :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 18:50 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Sry ale já sem na tohle trochu alergickej,když se někdo hláší do guildy na naší úrovni a nemá ani vyskillený profese...Navíc tu byli lidi,kterí si taky museli profky doskillit před invitem viz. Caskaa a tyhle pravidla by se měly dodržovat.

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 19:12 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 srp 2012, 12:56
Příspěvky: 4
in-game nicky: GGville
Wixxi píše:
Ako dlho hraš toho shamana? plus mal si rename alebo prečo mi tvoj nick nič nehovori :(

pol roka sem tu nebol,hrál som na armitage.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 10 srp 2012, 19:32 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 led 2012, 19:51
Příspěvky: 13
in-game nicky: Vlckoo,Vyvoleny,Vlcqo
Čo ta poznám z armitage za warra tak radšej nepíšem failov tam bolo dosť ale tak za shamu neviem ako hráš. týpek celkom v poho ale moje pocity su NEUTRAL.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 11 srp 2012, 00:19 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
PROTI - reputace -(lfg flame,ninja atd.) btw napíšeš že hraješ 4 roky a na profky napíšeš "moc to ani nepotrebujem" wtF ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-GGville
PříspěvekNapsal: 11 srp 2012, 01:18 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 srp 2012, 12:56
Příspěvky: 4
in-game nicky: GGville
Wolzer píše:
PROTI - reputace -(lfg flame,ninja atd.) btw napíšeš že hraješ 4 roky a na profky napíšeš "moc to ani nepotrebujem" wtF ?

Profky: JWC:450,Ench skilujem od včera,mal som Mining.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz